AEE TORUK AP10

Profesionálna kamera, ktorá lieta

Dajte svojmu natáčaniu úplne nový rozmer. S kvadrokoptérou TORUK AP10 môžete vytvárať neuveriteľné zábery z vtáčej perspektívy, ktoré Vám bude každý ticho závidieť. TORUK AP10 je vybavený integrovanou Full HD kamerou, ktorá umožňuje zaznamenávať v rozlíšení 1080p, 960p a 720p. Vysoká snímkovacia frekvencia v HD rozlíšení umožňuje spomaľovať záznam bez straty kvality. Samozrejmosťou je i vytváranie kvalitných 16 Mpix fotografií, možnosť voliť zo 4 uhlov záberu alebo sledovanie priameho prenosu z kamery pomocou integrovanej WiFi a bezplatnej APP pre Váš smartfón či tablet. Vďaka perfektným letovým vlastnostiam a úžasnej kvalite obrazu, si natáčanie s touto kvadrokoptérou jednoducho zamilujete.

Hlavné funkcie a vlastnosti TORUK AP10:

 • možnosť lietania i za mierneho vetra
 • integrovaná Full HD kamera
 • rozlíšenie videa 1080p/30fps, 960p/48fps, 720p/60fp
 • rozlíšenie fotografie 16, 12 a 8 Mpix
 • sekvenčné foto až 10 sn./s
 • dosah diaľkového ovládača až 700m
 • podpora WiFi do vzdialenosti až 300m
 • možnosť živého prenosu videa
 • maximálna rýchlosť 20m/s

 • široký uhol záberu 120°
 • variabilný uhol záberu široký/stredný/úzky/malý
 • vertikálne natáčanie kamery 0 – 90°
 • funkcia automatického návratu pri strate signálu
 • ochrana mechanických častí kvadrokoptéry
 • podpora až 32GB micro SDHC
 • konštrukcia kvadrokoptéry testovaná v aerodynamickom tuneli
 • vymeniteľná batéria s kapacitou 5300 mAh
 • rozmery 315 x 315 x 150mm, váha 1400g
auto playing auto muting video

Vytvárajte neuveriteľné letecké zábery

S Full HD kamerou, ktorá je súčasťou kvadrokoptéry TORUK AP10, môžete hravo vytvoriť nádherné zábery či fotografie priamo zo vzduchu. Kamera dokáže nasnímať záznam vo Full HD rozlíšení 1080p pri 30 snímkach/s. K dispozícii sú Vám taktiež rozlíšenia 960p a 720p, ktoré spolu s vysokou frekvenciou snímkovania 60fps ponúkajú až dvojnásobné spomalenie výsledného videa, a to bez straty kvality. K tomu je možné aj voliť zo 4 uhlov záberu, a to široký/stredný/úzky/malý. Šošovku kamery je taktiež možné vertikálne natáčať, a to v rozmedzí 0 – 90°. Pozíciu si kamera prispôsobuje v závislosti na svojom náklone. Vďaka tomu je stále zameraná na rovnaké miesto a Vám tak neunikne záber, ktorý práve nahrávate. S kvadrokoptérou TORUK AP10 budú výsledkom vždy kvalitné a neuveriteľné videá.

Foťte z vtáčej perspektívy

Vďaka integrovanej Full HD kamere môžete nielen nahrávať úchvatné videá, ale taktiež vytvárať okúzľujúce snímky priamo z vtáčej perspektívy. Vybrať si môžete z troch druhov rozlíšení – a to: 16, 12 a 8 MPix. Kvadrokoptéra TORUK AP10 si rovnako hravo poradí so snímaním sekvenčných fotografií. Rýchlosť fotografovania je možné navoliť z 3, 6 a 10 snímkami za sekundu. Foto a video spúšť je priamo na tele diaľkového vysielača.

Vynikajúce letové vlastnosti

TORUK AP10 je schopný dosiahnuť vysokej rýchlosti, a to až 20m/s, i úctyhodnej výšky, ktorá môže činiť až 300m. Dosah rádiového signálu diaľkového ovládača je až 700m. Kvadrokoptéru je možné taktiež používať v nadmorskej výške až 4000m n. m. To všetko vďaka pohonu štyroch vrtúľ s priemerom 25,4cm, ktoré sú vybavené samozáverovým systémom inštalácie bez nutnosti použitia náradia a vysokokapacitnou batériou s kapacitou až 5300mAh. Pre ešte jednoduchšie ovládanie je kvadrokoptéra vybavená LED senzormi na svojich ramenách, ktoré slúžia ako indikátory letu: zelená farba vpredu, červená farba vzadu. TORUK AP10 má vstavaný GPS prijímač, vďaka ktorému sa kvadrokoptéra dokáže držať vo vzduchu na jednom mieste.

Podpora WiFi

Vďaka vstavanej WiFi je možné meniť nastavenie integrovanej kamery prostredníctvom Vášho smartfónu či tabletu. Stačí len stiahnuť bezplatnú aplikáciu AEE Aerial Photography, ktorá je dostupná pre zariadenia s iOS a Android. Aplikáciu je možné využiť ku konfigurácii parametrov kamery, nastavovaniu kvality videí a fotografií. Ďalej je možné prostredníctvom aplikácie sledovať aktuálne záznamy, kontrolovať uhol záberu kamery či vytvárať samotné videá a fotografie. Obsahom balenia je tiež WiFi repeater, ktorý rozširuje komunikačnú vzdialenosť medzi mobilným zariadením a kvadrokoptérou.

Diaľkové ovládanie

Ovládajte svoju kvadrokoptéru TORUK AP10 jednoducho pomocou priloženého diaľkového ovládača. Ten je vybavený dvomi krížovými joystickmi, ktoré slúžia pre riadenie samotnej kvadrokoptéry počas jej letu. Joysticky sú vybavené tzv. neutralizáciou, teda, že sa vracia vždy späť do svojho stredu. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by Vám TORUK AP10 uletel. Vysielač obsahuje 4 trojpolohové prepínače pre zvolenie letového režimu či ovládanie náklonu kamery. K ešte jednoduchšiemu ovládaniu Vám pomôže integrovaná WiFi, vďaka ktorej môžete živo prenášať aktuálne zábery priamo na Váš smartfón či tablet prostredníctvom AEE aplikácie, ktorá je voľne dostupná pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android. Ovládanie TORUK AP10 sa pre Vás stane naozajstnou hračkou a Vy sa rýchlo stanete skutočným leteckým profesionálom. Pre rýchle zoznámenie s funkciami kvadrokoptéry si pozrite inštruktážne videá, vďaka ktorým si všetky funkcie veľmi rýchlo osvojíte.

Konštrukčné vlastnosti

Svojou nízkou váhou 1400g (vrátane batérie) a rozmermi 315 x 315 x 150mm je TORUK AP10 skladný a jednoducho prenositeľný. Telo kvadrokoptéry je vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré netienia GPS signál ani prenos rádiového a WiFi signálu medzi diaľkovým ovládačom a dronom. Celá konštrukcia je navrhnutá a testovaná tak, aby kvadrokoptéra lietala stabilne a presne tak, ako si želáte. Vďaka týmto vlastnostiam sa s ňou naučí lietať naozaj každý.

Systém bezpečného návratu GPS

Pre prípad, že diaľkový ovládač stratí signál napr. v dôsledku prekážky či prestanete mať kontrolu nad zariadením, je TORUK AP10 vybavený systémom bezpečného návratu, ktorý dokáže kvadrokoptéru vrátiť do posledného počiatočného bodu a bezpečne s ňou pristáť. Toto všetko je možné vďaka GPS módu, ktorý sa automaticky aktivuje i v prípade, že používate mód manuálny a TORUK AP10 zachytí GPS signál.

Vysokokapacitná batéria

TORUK AP10 je vybavený 11.1V batériou s kapacitou 5300mAh, vďaka ktorej môže lietať nepretržite až 20 minút. Ak sa blíži úplné vybitie batérie, spustí sa systém svetelného i zvukového varovania. V prípade, že kvadrokoptéra nezaznamená Vašu reakciu nastane automatické núdzové pristanie, ktoré zabráni pádu stroja. Nikdy sa Vám tak nemôže stať, že by Váš TORUK AP10 spadol nekontrolovane na zem.

Váha: 1400 gramov
Rozmery: 315 x 315 x 150 mm

GPS

Ergonomický diaľkový ovládač
Frekvencia 2.4GHz

Rozsah vertikálneho pohybu integrovanej kamery 0° – 90°

Dosah diaľkového ovládača až 500m

WiFi pripojenie s dosahom až 300m
Prenos videa na smartfón alebo tablet

Bežná rýchlosť letu: 10-15m/s
Maximálna rýchlosť letu: 20m/s

Aplikácia pre iOS / Android

Doba letu: 20 min

Rozlíšenie videa 1080p/30fps, 960p/48fps, 720p/60fps, WVGA/120fps

LiPol batéria 11.1V / 5300mAh

Rozlíšenie fotografie 16, 12, 8 MPix

Automatický návrat do počiatočného bodu

Široký uhol záberu až 120°

Veľkosť vrtulí 25,4cm (10″)

Optická clona f/2.9

Upozornění! Věnujte zvýšenou pozornost bezletovým zónám! V těchto prostorách nesmí drony létat.
Obsah balenia

• Diaľkový ovládač
• GPS tracker
• Držiak smartfónu
• Vrtule kvadrokoptéry
• Náhradní vrtule kvadrokoptéry
• Chrániče vrtúľ
• Batéria kvadrokoptéry
• Nabíjačka batérie kvadrokoptéry
• Náradie a ostatné príslušenstvo