AEE TORUK AP9

Dajte svojej kamere krídla

S dronom AEE TORUK AP9, ku ktorému je možné pomocou držiaka jednoducho pripojiť Vašu akčnú kameru, môžete robiť neuveriteľné zábery z vtáčej perspektívy. Nemusíte mať pre to žiadne predchádzajúce skúsenosti. Stačí ho uviesť do prevádzky a ihneď si môžete užívať objavovanie miest, na ktoré sa inak nedostanete. Dron je vybavený inteligentnými technológiami zaisťujúcimi jednoduchú ovládateľnosť a bezpečnosť vďaka funkciám, ako je systém automatického návratu pri strate signálu alebo vybitie batérie. Skvelé letové vlastnosti, doba letu až 20 minút a aerodynamický vzhľad, ho radí na špičku súčasných kvadrokoptér.

Hlavné funkcie a vlastnosti TORUK AP9:

 • držiak na kamery MagiCam S series (S71T, S71, S70, S60, S50+) a iné akčné kamery s dvojslotovým uchytením (napr. GoPro, LAMAX), kamera nie je súčasťou balenia
 • možnosť lietania aj v miernom vetre
 • dosah diaľkového ovládača až 700 m
 • maximálna rýchlosť až 20 m / s
 • ochrana mechanických častí drona
 • konštrukcia drona testovaná v aerodynamickom tuneli

 • vymeniteľná batéria s kapacitou 5300 mAh a výdržou až 20 minút letu
 • plné dobitie batérie do 2 hodín
 • upozornenie na nízky stav batérie
 • intenzívne svietivé diódy pre orientáciu v priebehu letu
 • rozmery 368 x 368 x 145 mm (bez vrtúľ), váha 916 g
 • maximálna vzletová výška 500 m
 • využitie v maximálnej nadmorskej výške až 4.000 m n. m.

Rýchla predletová príprava

Lietanie s kvadrokoptérou TORUK AP9 nevyžaduje žiadne zdĺhavé prípravy. Stačí len pripevniť vrtule, umiestniť kameru do držiaka a vykonať kalibráciu diaľkového ovládača pomocou jeho tlačidiel. Všetko je naozaj veľmi rýchle a jednoduché. Vzlietnuť a začať s natáčaním letu zvládne aj úplný začiatočník.

Perfektné letové vlastnosti

Schopnosť lietať rýchlosťou až 20 metrov za sekundu a vzlietnuť do výšky až 500 m, Vám dá možnosť preskúmať okolie z nebeskej vzdialenosti. Aerodynamický dizajn, ktorý prešiel náročnými testami v aerodynamickom tuneli, pomáha udržať kvadrokoptéru stabilnejšiu a umožňuje tak presné ovládanie. TORUK AP9 je jeden z najrýchlejších dronov vo svojej triede. S rýchlosťou stúpania 6 m/s a klesania 4 metre za sekundu, môžete natáčať naozaj dynamické zábery.

Systém bezpečného návratu

Zatiaľ čo v priebehu letu je TORUK AP9 skvele viditeľný vďaka vysoko intenzívnym LED diódam, v prípade straty vizuálneho kontaktu alebo straty signálu diaľkového ovládača, napr. v dôsledku prekážky, je TORUK AP9 vybavený systémom bezpečného návratu, ktorý dokáže drona vrátiť do posledného východiskového bodu a bezpečne s ním pristáť. Toto všetko je možné vďaka GPS módu, ktorý sa automaticky aktivuje aj v prípade, že používate mód manuálny a TORUK AP9 zachytí GPS signál.

Podpora WiFi

K ešte jednoduchšiemu ovládaniu kamery AEE MagiCam Vám pomôže WiFi pripojenie, vďaka ktorému môžete naživo prenášať aktuálne zábery priamo na Váš smartfón či tablet prostredníctvom AEE aplikácie, ktorá je voľne dostupná pre zariadenia s iOS a Android. Aplikáciu je možné využiť na konfiguráciu parametrov kamery, nastavovanie kvality videí a fotografií, či sledovanie aktuálneho záznamu. K efektívnemu využitiu týchto funkcií vo vzduchu Vám pomôže AEE WiFi repeater*, ktorý je možné dokúpiť k AP9 a ktorý niekoľkonásobne predĺži vzdialenosť WiFi signálu až na vzdialenosť 300 metrov. *WiFi repeater (WiFi opakovač) je funkčný len s kamerami AEE MagiCam.

Spoľahlivé diaľkové ovládanie

Ovládajte TORUK AP9 jednoducho pomocou priloženého diaľkového ovládača. Ten je vybavený dvomi krížovými joystickmi, ktoré slúžia pre riadenie samotného drona počas jeho letu. Joysticky sú vybavené tzv. neutralizáciou, teda že sa vracajú vždy späť do svojho stredu. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že by Vám TORUK AP9 uletel. Ďalej ovládač obsahuje 4 trojpolohové prepínače pre zvolenie letového režimu. Ovládanie kvadrokoptéry sa pre Vás stane naozajstnou hračkou a Vy sa rýchlo stanete skutočným leteckým profesionálom. Pre rýchle zoznámenie s funkciami dronu sa pozrite na inštruktážne videá, vďaka ktorým si všetky funkcie veľmi rýchlo osvojíte.

Vysoká kompatibilita

TORUK AP9 je vybavený základným držiakom pre kamery AEE MagiCam, ktorý je kompatibilný s radou MagiCam S series (S71T, S71, S70, S60, S50+) a tiež druhým držiakom určeným pre iné akčné kamery, ako je napríklad GoPro (rad HERO3 a vyššie ), LAMAX a ďalšie. K dronu AP9 možno samostatne bez držiaka namontovať aj akčné kamery s bežným dvojslotovým systémom uchytenia. Pre jednoduchú výmenu či namontovanie držiaka Vám postačí obyčajný skrutkovač, ktorý je obsahom základného balenia.

Dlhá výdrž batérie

TORUK AP9 je vybavený 11.1V batériou s kapacitou 5300mAh, vďaka ktorej môže lietať bez prerušenia až 20 minút. Ak sa blíži úplné vybitie batérie, spustí sa systém svetelného a zvukového varovania. Ak kvadrokoptéra nezaznamená Vašu reakciu, nastane automatické núdzové pristátie, ktoré zabráni pádu stroja. Nikdy sa Vám tak nemôže stať, že by Váš TORUK AP9 spadol nekontrolovane na zem.

GPS

Veľkosť vrtúľ 25,4 cm (10″)

Systém automatického bezpečného návratu do východiskového bodu

Váha: 916 g
Rozmery: 368 x 368 x 145 mm (bez vrtúľ)

Doba letu až 20 min

Ergonomický diaľkový ovládač s dosahom až 700 m
Frekvencia 2.4 GHz

Výkonná LiPol batéria 11.1V / 5300mAh s dobitím do 2 hod

Fixácia kamery v držiaku pre kamery AEE MagiCam S series a bežné akčné kamery (GoPro, LAMAX)

Vzletová výška až 500 m

Intenzívne LED osvetlenie pre vizuálny kontakt

Bežná rýchlosť letu: 10-15m/s
Maximálna rýchlosť letu: 20 m/s

WiFi pripojenie s dosahom až 300 m
Prenos videa na smartfón alebo tablet (doplnkovo)

Upozornenie! Venujte zvýšenú pozornosť bezletovým zónam! V týchto priestoroch nesmie dron lietať.
Obsah balenia

• Diaľkový ovládač
• Batéria kvadrokoptéry
• Nabíjačka batérie kvadrokoptéry
• Vrtule kvadrokoptéry
• Náradie a ostatné príslušenstvo/br> • Držiak kamery