AEE MagiCam MD10

Super kompaktná kamera určená do akcie

MagiCam MD10 je miniatúrna kamera, ktorú so sebou vezmete kamkoľvek. Ide o kameru extrémne malých rozmerov a nízkej hmotnosti, ktorú jednoducho pripevníte na telo, takže ju využijete pri akejkoľvek akcii. Kamera nahráva v rozlíšení Full HD a jej vysoká snímkovacia frekvencia umožňuje vytvárať i super spomalené zábery. Na tele kamery nájdete integrovaný LCD displej pre jednoduché nastavenie a v základnom balení taktiež príslušenstvo pre všestranné využitie kamery. MagiCam MD10 disponuje i prémiovými funkciami, ako je napríklad automatické zapnutie nahrávania pri hluku väčšom než 65dB.

Základné údaje o kamere AEE MagiCam MD10:

 • záznam v rozlíšení Full HD 1080p, 30fps
 • super kompaktné rozmery pre využitie pri akejkoľvek akcii
 • variabilný uhol kamery až 136°
 • spomalené zábery 720p 50/60 fps
 • automatické zahájenie nahrávania pri hluku väčšom než 65dB
 • vodotesné puzdro do 10m
 • UltraSharp ostrý objektív
 • 8 MP fotografie, až 8 fotografií za sekundu

 • integrovaná WiFi s inteligentnou aplikáciou
 • špeciálna funkcia časozberné video
 • LCD displej
 • vysokokapacitná 1250 mAh li-polymérová batéria
 • funkcia plnohodnotnej čiernej skrinky
 • vynikajúca stabilizácia obrazu a nahrávanie i pri slabom osvetlení
 • funkcia sekvenčnej fotografie a nepretržitého fotenia
 • kompletné české menu a ovládanie
auto playing auto muting video

Zábery v rozlíšení 1080p

Kamera MagiCam MD10 sa i cez svoju jedinečnú veľkosť pýši kvalitnými záberami. K dispozícii je Vám rozlíšenie Full HD 1080p s frekvenciou snímkovania 30 snímok za sekundu, rozlíšenie HD 720p s frekvenciou 60 snímok za sekundu a rozlíšenie 480p so 120 snímkami za sekundu. Práve vysoká snímkovacia frekvencia zaisťuje možnosť vytvárať spomalené a super spomalené zábery bez straty kvality, a tak si každú zaznamenanú akciu môžete neskôr znovu prehrať a preskúmať i tie najmenšie detaily. K dispozícii je taktiež variabilný uhol záberu až 136°, ktorý si sami zvolíte podľa konkrétnej situácie.

Akčná kamera MagiCam MD10 je vhodná ako pre nadšených dobrodruhov a športovcov, tak i pre integrovaný záchranný systém. Super kompaktné rozmery kamery zaisťujú bezproblémové všestranné použitie v akcii a kvalita záznamu sa stará o to, aby Vám neunikol jediný detail.

Super kompaktné rozmery

MagiCam MD10 je kamera mimoriadna práve svojimi rozmermi. V porovnaní s ostatnými kamerami je o poznanie menšia a taktiež ľahšia, takže ju využijete pri akejkoľvek príležitosti. Kamera je priamo robená pre upevnenie na akúkoľvek časť odevu a v základnom balení nájdete taktiež potrebné príslušenstvo. MagiCam MD10 je možné vďaka svojej kompaktnosti využiť nielen pri športe a akčných dobrodružstvách, ale perfektne poslúži i pri security, polícii a ďalších zložkách integrovaného záchranného systému.

Hmotnosť: 49 g
Rozmery: 34 mm x 28 mm x 52 mm

Podpora WiFi

Veľkou výhodou tejto miniatúrnej akčnej kamery je zabudovaná WiFi. Tá umožňuje ovládanie kamery na diaľku, čo oceníte pri vytváraní záberov z náročne dostupných miest. Vďaka aplikácii AEE MagiCam môžete ako diaľkové ovládanie využiť Váš mobilný telefón alebo tablet so systémom Android či iOS, a tak nahrávať i odtadiaľ, odkiaľ by to inak nebolo možné. Na displeji Vášho telefónu potom v reálnom čase uvidíte nahrávaný záznam, budete môcť meniť nastavenie kamery, fotografovať a dokonca si poradíte i so živým prenosom. Pre ešte väčšie pohodlie je možné si ku kamere dokúpiť WiFi diaľkové ovládanie s dosahom 100m.

Automatické nahrávanie

Táto kamera, určená do akcie, je vybavená funkciou automatického nahrávania. Kamera začne nahrávať videozáznam kedykoľvek, keď hluk okolia prekročí 65dB. Ten odpovedá kriku, preto je kamera vhodná pre políciu, security a ďalšie zložky integrovaného záchranného systému. Vždy sa môžete spoľahnúť, že budete mať zachytené všetky dôležité okamihy, a to bez toho, aby ste sa o niečo museli starať. V prípade potreby môžete nahrávať i samostatné video bez zvuku.

Integrovaný LCD displej

Kamera MagiCam MD10 je vybavená integrovaným LCD displejom, ktorý Vám pomôže s nastavením a ovládaním kamery. Nemusíte vynakladať tisícové čiastky za externý displej, namiesto toho si rovno užijete výhod, ktoré displej prináša.

Spomalené a super spomalené zábery

Kamera MagiCam MD10 umožňuje vytvárať spomalené a super spomalené zábery. Vďaka tomu Vám už žiadny okamih neunikne. Vaše videá si kedykoľvek prehrajte spomalene, aby ste postrehli i tie najmenšie detaily. Vďaka vysokej snímkovacej frekvencii kamery nedôjde ku strate kvality. Kamera v rozlíšení HD 720p disponuje frekvenciou 60 FPS a v rozlíšení 480p dokonca 120 FPS, takže záznam v týchto rozlíšeniach spomalíte dvakrát, respektíve štyrikrát. S využitím špeciálneho strihacieho programu potom dosiahnete ďalších efektov a profesionálnych úprav.

Videotimelapse bez SW úprav

Akčná kamera MagiCam MD10 umožňuje vytvoriť časozberné video. Vďaka tomu sa vyhnete zložitým úpravám v špeciálnom softwaru, kamera všetko vyrieši za Vás. S touto pokročilou funkciou môžete nahrávať pomaly sa pohybujúce objekty, ako je napríklad vychádzajúce slnko či plynúce mraky, a tak získať naozaj fascinujúce zábery. Nie je treba míňať Vaše peniaze za drahý software a zložito zrýchľovať objemné videá. Tato kamera Vám ušetrí čas i peniaze, a tak si vytváranie časozberných videí skutočne zamilujete.

Fotenie v priebehu nahrávania

Už nemusíte premýšľať, či nahrávať, alebo fotografovať. Kamera MagiCam MD10 umožňuje nasnímať fotografiu i v priebehu nahrávania. Na tele kamery nájdete samostatné tlačidlo pre vytvorenie snímky, takže Vám už žiadny dôležitý okamih neunikne. Fotografovať môžete buď ručne, alebo si nastaviť automatické fotenie po uplynutí určitého časového intervalu. Kamera potom bude fotiť každých 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd.

Prémiové príslušenstvo v základnom balení

Príslušenstvo dodávané ku kamere MagiCam MD10 Vám umožní ju využiť naozaj naplno, pritom neutratíte ani korunu navyše. V základnom balení nájdete nielen radu držiakov pre upevnenie kamery na telo a pre ďalšie využitie v akcii, ale taktiež vodotesné puzdro do hĺbky 10m.

Vodotesné puzdro do 10m

S touto kamerou môžete nahrávať i pod vodnou hladinou. Získate tak fascinujúce zábery z letnej dovolenky pri mori, natočíte akčné video pri vodných športoch a podobne. V balení nájdete vodotesné puzdro do 10m, ktoré kameru ochráni nielen pod vodou, ale i na súši pred poškodením, prachom a ďalšími nežiaducimi vplyvmi.

Kompletné české menu a ovládanie

Nastavenie i ovládanie kamery MagiCam MD10 je naozaj jednoduché, a tak ho zvládnete v akejkoľvek situácii. K dispozícii Vám je displej a prehľadné menu, ktoré je celé v češtine. Zabudnúť tak môžete na študovanie návodov (súčasťou balenia). Túto akčnú kameru pripravíte do akcie behom niekoľkých sekúnd. Menu je samozrejme možné prepnúť do angličtiny i iných jazykov.

Otočenie obrazu o 180°

S touto kamerou môžete bez problémov nahrávať i všade tam, kde je kameru potreba umiestniť obrátene. Kameru potom jednoducho nastavíte tak, aby nahrávala v správnom smere. Odpadá tak nutnosť neskoršieho zložitého otáčania obrazu v špeciálnom softwaru.

Variabilný uhol

Vďaka variabilnému uhlu záberu si vždy nastavíte kompozíciu záberu presne podľa Vašich potrieb. V danej situácii si sami zvolíte uhol, ktorý Vám najviac vyhovuje. Kamera MagiCam MD10 Vám ponúka uhol záberu až 136°. Na výber pritom máte uhol široký, stredný, úzky a malý.

8 MP fotografie

MagiCam MD10 nie je len kamera, ale taktiež fotoaparát, ktorý Vám vytvorí kvalitné snímky v rozlíšení 8 MP. To Vás zbaví nutnosti so sebou vždy nosiť ťažký a neskladný fotoaparát. Kamera Vám v mnohých prípadoch postačí.

Nekonečné (cyklické) nahrávanie

Funkcia nekonečné (cyklické) nahrávanie sa stará o to, aby Vám počas nahrávania dôležitého záznamu nedošlo miesto na pamäťovej karte. Len čo dôjde k vyčerpaniu kapacity pamäťovej karty, kamera bez prerušenia nahrávania automaticky prepíše najstarší záznam. Túto funkciu oceníte nielen v každej akcii, ale i za volantom Vášho vozidla, kde je kameru možné využiť ako plnohodnotnú čiernu skrinku. S MagiCam MD10 si môžete byť istí, že vždy zaznamenáte všetko, čo potrebujete.

Vypnutie OSD menu

Kamera MagiCam MD10 umožňuje vypnúť zobrazovanie OSD menu. To oceníte pri on-line prenose cez WiFi alebo HDMI kábel. Vo videu sa totiž nebudú zobrazovať ikony ako stav batérie a rozlíšenie, a Vy sa tak budete môcť naplno sústrediť na samotné zábery.

Sekvenčné fotografie

Akčná kamera MagiCam MD10 umožňuje vytvárať sekvenčné fotografie. To znamená, že za jedinú sekundu vytvoríte hneď niekoľko snímok, z ktorých si neskôr vyberiete tú najlepšiu. Zvoliť si môžete 3, 6 a 8 fotografií za sekundu v rozlíšení 5 MP. Ďalej Vás poteší režim série snímok, ktorý je možné využiť vo všetkých rozlíšeniach. Kamera bude fotografovať tak dlho, dokiaľ nestlačíte tlačidlo stop. Zvoliť si môžete interval medzi jednotlivými snímkami, a to 0.5, 1, 2, 3, 5, 10 alebo 20 sekúnd.

Tlačidlá na fotenie a video

S touto kamerou sa nemusíte zdržovať zdĺhavým nastavovaním režimov. Kamera disponuje tlačidlom na prepínanie medzi fotoaparátom a kamerou, a tak za každých okolností vytvoríte fotografiu jednoducho a rýchlo.

Pamäť až 64GB

Kamera MagiCam MD10 podporuje pamäťové karty micro SD, a to až do veľkosti 64GB. Nedostatok miesta Vás tak nemusí trápiť. Odporúčame Vám používať značkové pamäťové karty triedy Class 10. Poskytujú dostatočný výkon pre zaznamenávanie záberu vo vysokom rozlíšení a vi vysokej frekvencii. Pamäťová karta nie je súčasťou balenia.

Široké spektrum príslušenstva

V základnom balení nájdete celú radu držiakov a ďalšieho príslušenstva pre bezproblémové využitie kamery v akcii. Tým to ale rozhodne nekončí. Vybrať si môžete z našej pestrej ponuky, a tak kameru ešte lepšie prispôsobiť Vašim požiadavkám a potrebám. K dispozícii Vám je široký sortiment príslušenstva a ďalšie neustále pribúda.

HDMI port

Na tele kamery nájdete mini HDMI port, pomocou ktorého ju jednoducho pripojíte k televízorom s podporou HDMI. Kedykoľvek si tak priamo z kamery môžete prehrať nasnímané zábery, a to v najvyššej Full HD kvalite.

Stereo mikrofón

Kamera umožňuje nahrávať zvuk v kvalite 48kHz. Pre tento účel je vybavená duálnymi mikrofónmi, ktoré zaručujú čistý a kvalitný záznam.

Porovnanie kamery MD10 s GoPro

V dnešnej dobe nie je jednoduché sa zorientovať v množstve akčných kamier, ktoré sú na trhu. Aby sme Vám výber Vašej kamery zjednodušili, prinášame Vám tabuľku porovnania kamery MagiCam MD10 s kamerou GoPro HERO a GoPro HERO Session.
Obsah balenia

• Vodotesné puzdro do 100m
• Klipsna 360° MD10
• Case free bracket
• Fast plug in
• Samolepiaci držák zaoblený
• Samolepiaci držák rovný
• Vložky proti vlhkosti
• Dlhá skrutka
• USB kabel
• Púzdro (obal) na kameru a príslušenstvo
• Bezpečnostná šnúrka