AEE MagiCam S50+

Profesionálna akčná kamera

Akčná kamera MagiCam S50+ Vám pomôže uchovať si nevšedné zážitky navždy. Kamera nahráva vo Full HD rozlíšení 1080p, ponúka variabilný uhol záberu až 150° a okrem integrovanej WiFi pre jej ovládanie na diaľku sa pýši radou zaujímavých funkcií, vďaka ktorým Vám už žiadny okamih neunikne. Bez problémov vytvoríte napríklad časozberné video a kamera Vám poslúži i za volantom ako plnohodnotná čierna skrinka. Nahrávanie s touto akčnou kamerou je naozajstná zábava, ktorú si zamilujete.

Základné údaje o kamere AEE MagiCam S50+:

 • záznam v rozlíšení Full HD 1080p 25/30 FPS
 • variabilný uhol kamery až 150°
 • super spomalené zábery 120 FPS
 • spomalené zábery 1080i 50/60 FPS
 • extrémne odolné vodotesné puzdro do 100m
 • integrovaná WiFi
 • UltraSharp ostrý objektív s obrazovým snímačom najnovšej generácie
 • špeciálna funkcia časozberné video

 • G-senzor pre automatické zapnutie/vypnutie nahrávania
 • kvalitný CMOS EXMOR R senzor
 • farebný TFT LCD displej vrátane reproduktorov
 • funkcia plnohodnotnej čiernej skrinky
 • nekonečné (cyklické) nahrávanie
 • funkcia otočenia obrazu o 180°
 • vynikajúca stabilizácia obrazu a nahrávania i pri slabom osvetlení
 • funkcia sekvenčnej fotografie – až 10 snímok/s
 • kompletné české menu a ovládanie
auto playing auto muting video

Zábery v rozlíšení Full HD

Akčná kamera MagiCam S50+ nahráva v rozlíšení Full HD 1080p s frekvenciou 25/30 FPS, 960p s frekvenciou 25/30 FPS, HD 720p so snímkovacou frekvenciou až 60 FPS a 480p, kde je možné zvoliť až neuveriteľných 120 FPS. Vďaka týmto rozlíšeniam budete môcť Vaše zábery spomaliť dvakrát, resp. až štyrikrát a vytvoriť tak profesionálne slow-motion videá. Kamera Vás ďalej poteší variabilným uhlom záberu, ktorý dosahuje perfektných 150°. Vaše videá tak budú vždy obsahovať presne to, čo potrebujete. MagiCam S50+ ďalej umožňuje vytvárať atraktívne spomalené zábery v rozlíšení 1080i pri frekvencii 50/60 FPS. Nahrávanie záznamu v týchto rozlíšeniach sa pre Vás stane naozajstnou zábavou, ktorú Vám bude každý závidieť.

Kamera MagiCam S50+ je vhodná pre veľkolepé videá zo športových akcií, a to nielen pre profesionálnych športovcov, ale i úplných amatérov a začiatočníkov. Nezáleží na tom, či nahrávate vo vode, na súši či vo vzduchu, s kamerou S50+ si Vaše zážitky uchováte navždy, a to vo vynikajúcej kvalite. Za každých okolností sú Vám taktiež k dispozícii nadštandardné prémiové funkcie, ktoré môžete využiť, a tak získať naozaj profesionálne zábery.

Podpora WiFi

Významnou prednosťou akčnej kamery MagiCam S50+ je zabudovaná WiFi. Vďaka ktorej vytvoríte kvalitné zábery i tam, kde je nastavenie ideálnej kompozície z dôvodu horšej dostupnosti problémové. Kameru totiž jednoducho prepojíte s Vaším mobilným telefónom alebo tabletom so systémom Android či iOS. Aplikácia AEE MagiCam umožňuje obsluhu Vašej kamery kedykoľvek a kdekoľvek. Zariadenie funguje ako diaľkové ovládanie kamery, a tak môžete natáčať i z miest, z ktorých je to všeobecne veľmi problematické. Aplikácia umožňuje prenášať obraz na smartfón či tablet v reálnom čase, meniť nastavenie kamery, zahájiť nahrávanie či fotiť, sťahovať záznamy, zdieľať ich na Facebook a poradíte si napríklad i so živým prenosom. Pre ešte väčšie pohodlie.

Spomalené a super spomalené zábery

Vďaka vysokej snímkovacej frekvencii vyhotovovaného záznamu s kamerou MagiCam S50+ bez problémov získate spomalené a super spomalené zábery bez straty kvality. V rozlíšení 1080i je Vám k dispozícii frekvencia až 60 FPS, takže záznam môžete spomaliť dvakrát. To isté platí o rozlíšení HD 720p. V rozlíšení 480p, ktoré sa pýši frekvenciou až 120 snímok za sekundu, záznam bez straty kvality spomalíte dokonca štyrikrát, a tak získate super spomalené zábery bez straty jediného detailu. Jednoducho tak vytvoríte profesionálne videá, na ktorých Vaše športové aktivity a akčné dobrodružstvá budú vyzerať ešte úžasnejšie.

Vodotesnosť do 100m

Ku kamere MagiCam S50+ nie je nutné dokupovať špeciálne príslušenstvo pre nahrávanie pod vodou, všetko nájdete v základnom balení. Spolu s kamerou dostanete vodotesný kryt s plochou šošovkou, s ktorým dosiahnete lepších záberov než v prípade zakrivených šošoviek používaných inými výrobcami. Kryt umožňuje bezproblémové nahrávanie a zaisťuje vyššiu kvalitu podvodných záberov. Zabraňuje nežiaducim odrazom svetla. Kryt vodotesný do hĺbky neuveriteľných 100m samozrejme neslúži len pre potápanie, ale taktiež pre ochranu kamery proti poškodeniu, prachu a ďalším nežiaducim účinkom.

Videotimelapse bez SW úprav

Akční kamera MagiCam S50+ umožňuje pořídit časosběrné video neboli videotimelapse. S touto pokročilou funkcí můžete zachytit pomalu se pohybující objekty jako jsou třeba plynoucí mraky nebo můžete pořídit fascinující záběry západu slunce. Díky funkci videotimelapse se vyhnete provádění složitých úprav ve speciálním softwaru, kamera vše vyřeší za Vás. Není třeba utrácet za drahý software a složitě zrychlovat objemná videa. Tato kamera Vám ušetří čas i peníze, a tak si pořizování časosběrných videí skutečně zamilujete.

Prémiové príslušenstvo

Kameru MagiCam S50+ si nastavíte presne tak, ako potrebujete. Základné balenie obsahuje celú radu prémiových doplnkov, a tak sa podľa aktuálnej situácie sami rozhodnete, ktoré použiť. Medzi najzaujímavejšie príslušenstvo patrí farebný TFT displej a vodotesné puzdro do 100m.

Extrémne odolné vodotesné puzdro do 100m

Vďaka špeciálnemu vodotesnému puzdru môžete vytvárať úchvatné zábery i pod vodnou hladinou, a to až v hĺbke 100m. S kamerou MagiCam S50+ Vám tak už žiadne dobrodružstvo neunikne. Puzdro nielenže kameru perfektne chráni pred poškodením, ale kryt s plochou šošovkou taktiež zaisťuje omnoho lepšie podvodné zábery, než je tomu pri zakrivených šošovkách. Pre potápanie s touto kamerou nie je nutné dokupovať žiadne príslušenstvo, všetko nájdete v základnom balení.

Farebný TFT displej

Na zadnú stranu akčnej kamery môžete jednoducho pripojiť farebný TFT LCD displej, a tak za každých okolností sledovať, čo presne nahrávate. Vďaka tomu budú Vaše zábery vyzerať presne tak, ako si predstavujete. Displej je taktiež užitočný i pri prehliadaní už natočených videí. Kedykoľvek sa môžete presvedčiť, že ste natočili všetko, čo ste chceli. Farebný TFT displej je vybavený reproduktormi, takže si Vaše záznamy môžete prehrávať vrátane zvuku. Akčná kamera MagiCam S50+ obsahuje tento displej už v základnom balení, takže sa nemusíte obávať nutnosti ďalšej investície vo výške stoviek eur za jeho dokúpenie. Ihneď po zakúpení tejto kamery si môžete užívať výhod, ktoré displej prináša.

Super kompaktná veľkosť

Športovú kameru MagiCam S50+ môžete vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti použiť naozaj kdekoľvek. Bez problémov ju pripnete na helmu alebo upevníte na riadidlá na bicykli či na čelné sklo v aute. Kamera však poslúži i kdekoľvek inde, kde je vyžadovaná kompaktnosť a súčasné kvalitný záznam.

Kameru samozrejme môžete používať i bez doplnkov, vďaka čomu dosiahnete ešte menších rozmerov a nižšej hmotnosti.

MagiCam S50+
• Hmotnosť bez batérie: 53 g / Hmotnosť vrátane batérie: 83 g
• Rozmery: 59 mm x 23 mm x 43 mm
MagiCam S50+ vrátane displeje
• Hmotnosť: 112 g
• Rozmery: 59 mm x 35 mm x 43 mm

G-senzor pre automatické zahájenie nahrávania

Kamera MagiCam S50+ je vybavená G-senzorom, ktorý slúži pre automatické zahájenie nahrávania. V prípade, že máte G-senzor zapnutý, hneď čo sa kamera pohne, začne automaticky nahrávať videozáznam. Ak pohyb ustane, skončí približne po 3 minútach i nahrávanie. Túto funkciu oceníte nielen za volantom Vášho vozidla a na motorke, ale i pri mnohých športových aktivitách a činnostiach. Na ceste táto akčná kamera poslúži pre záznam Vašej jazdy a vytvorenie dôkazového materiálu v prípade akéhokoľvek incidentu. Vďaka cyklickému nahrávaniu si nemusíte lámať hlavu ani s nedostatkom miesta na pamäťovej karte.

Kompletné české menu a ovládanie

Obsluhu kamery MagiCam S50+ zvládne úplne každý. Kamera totiž disponuje prehľadným menu, které je kompletne v češtine. Jej ovládanie je tak i vďaka TFT displeju jednoduché a intuitívne a poradíte si s ním i bez zdĺhavého študovania návodu, ktorý Vám samozrejme ale je k dispozícii – dostanete ho v základnom balení. Menu je možné samozrejme v prípade potreby prepnúť do angličtiny či iného jazyka.

Tlačidlá Press-to-go

Ovládanie kamery MagiCam S50+ je skutočne jednoduché. Už žiadne zdĺhavé hľadanie požadovanej funkcie v menu. S aktiváciou a deaktiváciou najpoužívanejších funkcií Vám pomôžu tlačidlá umiestnené priamo na tele kamery. Jediným posunom tlačidla Power Switch môžete kameru zapnúť či vypnúť (je možné zapnúť / vypnúť i vo vodotesnom puzdre), tlačidlo G-senzor slúži k aktivácii / deaktivácii G-senzoru, tlačidlom WiFi potom zapnete či vypnete integrovanú WiFi. K dispozícii je Vám taktiež tlačidlo Expozícia, ktoré využijete pre voľbu automatickej alebo stredovej expozície.

Otočenie obrazu o 180°

Túto funkciu oceníte všade tam, kde ste nútení kameru umiestniť hore nohami. Pri otočení kamery ju jednoducho nastavíte tak, aby nahrávala v správnej polohe, a tak odpadá nutnosť neskoršieho otáčania obrazu v špeciálnom softwaru.

Variabilný uhol

Vďaka variabilnému uhlu záberu na zázname vždy zachytíte len to, čo potrebujete. Sami si v danej situácii zvolíte najvhodnejší uhol, a tak Vaše videá budú vždy perfektne pestrí a kreatívne. Kamera MagiCam S50+ Vám ponúka uhol záberu až 150°, pričom na výber máte široký, stredný, úzky a extra-úzky uhol.

8 MP fotografie

MagiCam S50+ nie je iba kamerou, ale taktiež výkonným digitálnym fotoaparátom, s ktorým nasnímate fotografie v rozlíšení až 8 MP. Na cesty tak so sebou nemusíte nutne nosiť neskladný fotoaparát, akčná kamera Vám v mnohých prípadoch postačí.

Samospúšť

Kamera umožňuje nastaviť samospúšť pre fotenie i nahrávanie. Vďaka tomu získate dostatok času pre nastavenie ideálnej kompozície, a tak dosiahnete ešte lepších záberov. Pre video môžete nastaviť samospúšť po 5, 10 alebo 20 sekundách, pre fotografiu je možné zvoliť 3, 5 alebo 10 sekúnd.

Nekonečné (cyklické) nahrávanie

Vďaka nekonečnému nahrávaniu sa Vám už nestane, že kvôli nedostatku miesta na pamäťovej karte prídete o časť Vašich zážitkov. Len čo sa totiž pamäťová karta zaplní, dôjde bez prerušenia nahrávania k prepísaniu najstaršieho záznamu, vďaka čomu môžete nahrávať donekonečna. Túto funkciu oceníte nielen pri jazde na bicykli, ale v kombinácii s G-senzorom taktiež v aute a na motorke, kde kameru môžete využiť ako plnohodnotnú čiernu skrinku.

Tlačidlá na fotenie a video

S kamerou MagiCam S50+ sa nemusíte zaoberať nastavovaním režimov. Už žiadna zdĺhavá príprava k fotografovaniu. Na tele kamery nájdete dve samostatné tlačidlá na fotenie a nahrávanie, takže je vytvorenie záznamu i fotografie rýchle a pohodlné.

Sekvenčné fotografie

Pri fotografovaní nie je treba sa obmedzovať na jednotlivé snímky, môžete využiť viacnásobnú expozíciu. Vďaka ktorej vytvoríte niekoľko snímok za jedinú sekundu, z ktorých si neskôr vyberiete ten najlepší. Zachytiť môžete 3, 6 alebo 10 snímok za sekundu.

Rozšíriteľný obal

Ku kamere MagiCam S50+ je možné dokúpiť vodeodolný mikrofón, a tak vytvárať záznam so zvukom i vo vodotesnom puzdre. Puzdro Vašu kameru ochráni pred kontaktom s vodou a vy si môžete v pokoji vychutnať fantastické zábery.

Široké spektrum príslušenstva

Ku kamere dostanete veľké množstvo držiakov, montážnych doplnkov a kopu ďalšieho príslušenstva. Tým to ale rozhodné nekončí. Vybrať si môžete z mnohých ďalších doplnkov, a tak kameru ešte lepšie prispôsobiť Vašim potrebám a požiadavkám. Ponúkame široký sortiment príslušenstva a ďalšie neustále pribúda.

Vypnutie OSD menu

Športová kamera MagiCam S50+ umožňuje vypnúť zobrazovanie OSD menu. To oceníte napríklad pri obline prenose cez HDMI kábel alebo WiFi. Skryjete totiž nežiaduce ikony, ako je stav batérie a rozlíšenie, a budete vysielať iba samotný obraz bez týchto rušivých elementov.

1/4″ statívový závit

Kamera disponuje klasickým statívovým štvrť palcovým závitom, vďaka ktorému ju môžete pripojiť nielen na dodávané držiaky a príslušenstvo. Môžete jednoducho použiť i bežné statívy a držiaky od všetkých výrobcov.

Režim středové expozice

Kamera MagiCam S50+ disponuje režimem středové expozice, který oceníte v situaci, kdy chcete mít výrazný motiv dobře exponovaný – například objekt v přesvětleném okolí. Při měření se zvýrazněným středem (neboli center-weight metering) je totiž důraz kladen především na střed.

Stereo mikrofón

Vďaka zabudovaným duálnym mikrofónom môžete zvuk nahrávať stereo, a to dokonca samostatne. K dispozícii Vám je kvalita 48 kHz a spoľahnúť sa môžete ako na vynikajúci a čistý zvuk, tak i na automatické riadenie hlasitosti. Ku kamere je taktiež možné pripojiť externý mikrofón, a to napríklad v prípade snímania profesionálneho video rozhovoru či televízneho záznamu

Pamäť až 32GB

Kamera MagiCam S50+ podporuje micro SD karty, a to až do veľkosti 32GB, takže si s nedostatkom miesta rozhodne nemusíte lámať hlavu. Odporúčame Vám používať značkové pamäťové karty triedy Class 10. Poskytujú dostatočný výkon pre zaznamenávanie záberov vo vysokom rozlíšení a s vysokou frekvenciou. Pamäťová karta nie je súčasťou balenia.

Micro HDMI port

Kamera je vybavená mini HDMI portom, takže ju môžete kedykoľvek pripojiť k modernému televízoru s podporou HDMI a prehrávať si Vaše záznamy v najvyššom Full HD rozlíšení.

Porovnanie kamery AEE MagiCam S50+ s GoPro

Pri dnešnej záplave a rozmanitosti trhu akčných a športových kamier pre Vás nemusí byť výber ideálnej kamery jednoduchý. Aby sme Vám pomohli lepšie sa zorientovať, prinášame Vám nasledujúcu tabuľku:
Obsah balenia

• Barevný TFT LCD displej
• Vodotesné puzdro do 100m
• Vnútorná batéria
• Odnímateľné dvierka pre použitie bez LCD
• Case free bracket
• Fast plug in
• Konektor
• Samolepiaci držiak zaoblený
• Samolepiaci držiak rovný
• Vložky proti vlhkosti
• Dlhá skrutka
• USB kábel
• Puzdro (obal) na kameru a príslušenstvo
• Bezpečnostná šnúrka