AEE MagiCam S60

Akčná kamera pre Vaše nevšedné zážitky

Nezáleží na tom, či ste práve na súši, pod vodou či vo vzduchu. S kamerou MagiCam S60 vytvoríte kvalitné zábery kedykoľvek a kdekoľvek. Táto športová kamera sa pýši Full HD rozlíšením so snímkovacou frekvenciou 60 FPS, vďaka čomu môžete zábery bez straty kvality až dvojnásobne spomaliť, a tak získať ešte atraktívnejšie videá. K dispozícii sú Vám i ďalšie rozlíšenia a rada pokročilých funkcií, ako napríklad videotimelapse. Okrem toho, že môžete využiť integrovanú WiFi pre ovládanie kamery na diaľku pomocou tabletu či smartfónu, dostanete v základnom balení taktiež farebný TFT displej a vodotesné puzdro do hĺbky až 100m.

Základné údaje o kamere AEE MagiCam S60:

 • záznam v rozlíšení Full HD 1080p, 30fps
 • variabilný uhol kamery až 150°
 • super spomalené zábery 120 FPS v HD kvalite
 • spomalené zábery 1080p 50/60 FPS
 • extrémne odolné vodotesné puzdro do 100m
 • integrovaná WiFi s inteligentnou aplikáciou
 • UltraSharp ostrý objektív
 • kvalitné 16 MP fotografie, až 8 fotografií za sekundu
 • G-senzor pre automatické zapnutie/vypnutie nahrávania

 • špeciálna funkcia časozberné video
 • vysokokapacitná 1500 mAh Li-Ionová batéria
 • kvalitný CMOS EXMOR R senzor
 • farebný TFT displej vrátane reproduktorov
 • funkcia plnohodnotnej čiernej skrinky
 • nekonečné (cyklické) natáčanie
 • funkcie otočenie obrazu o 180 °
 • vynikajúca stabilizácia obrazu a nahrávania i pri slabom osvetlení
 • funkcia sekvenčnej fotografie a nepretržitého fotenia
 • kompletné české menu a ovládanie
auto playing auto muting video

Zábery v rozlíšení Full HD

Akčná kamera MagiCam S60 umožňuje vytvárať kvalitné záznamy Vašich nevšedných zážitkov. Vaše športové aktivity a adrenalínové dobrodružstvá môžete nahrávať v rozlíšení 1080p, a to s frekvenciou 60 snímok za sekundu. Kamera však v rovnakej frekvencii zvláda i rozlíšenie 960p a v rozlíšení 720p bude Váš videozáznam obsahovať dokonca 120 snímok za sekundu. Videá tak bez straty kvality môžete vo Full HD dvakrát spomaliť a v HD tak učiniť dokonca štyrikrát. Vďaka tomu zachytíte i tie najrýchlejšie pohyby. Poteší Vás taktiež variabilný uhol záberu až 150°, ktorý si sami zvolíte podľa svojich preferencií.

Kamera MagiCam S60 je vhodná ako pre profesionálnych športovcov, tak i pre úplných začiatočníkov, a vôbec pre každého, kto má rád akciu a dobrodružstvo. Vďaka vysokej kvalite záznamu získate videá, ktoré Vám budú za každých okolností pripomínať Vaše jedinečné a nevšedné zážitky.

Podpora WiFi

Integrovaná WiFi je ďalšia veľká pýcha tejto športovej kamery. Zabudovaný WiFi modul totiž umožňuje kameru ovládať na diaľku pomocou smartfónu či tabletu, a tak vytvoriť unikátne zábery z netradičných miest. Aj je miesto zle dostupné a pre bežné nahrávanie menej vhodné, stačí tam umiestniť kameru a celú jej obsluhu už zvládnete na diaľku z Vášho telefónu či tabletu. S aplikáciou AEE MagiCam pre systémy Android a iOS zahájite nahrávanie či fotenie, nastavíte kameru a na vzdialenosť 100m si poradíte i so živým prenosom. Vďaka aplikácii samozrejme uvidíte obraz z kamery na displeji Vášho telefónu v reálnom čase. Pre ešte väčšie pohodlie je možné si ku kamere dokúpiť WiFi diaľkové ovládanie s dosahom 100m.

Spomalené a super spomalené zábery

Kamera MagiCam S60 umožňuje vďaka vysokej snímkovacej frekvencii vytvárať spomalené a super spomalené zábery, ktoré dodajú Vašim videám ešte viac života a pestrosti. Predstavte si akýkoľvek rýchly pohyb, ktorý vo výslednom videu spomalíte bez straty kvality, a tak si záber perfektne užijete. Túto funkciu oceníte nielen pri natáčaní športových výkonov, ale taktiež pri adrenalínových športoch a ďalších aktivitách. V rozlíšení Full HD môžete záznam bez straty kvality spomaliť dvakrát, v HD potom dokonca štyrikrát. S využitím špeciálneho strihacieho programu však dosiahnete mnoho ďalších efektov a profesionálnych úprav.

Vodotesnosť do 100m

S touto akčnou kamerou je vďaka špeciálnemu vodotesnému krytu možné nahrávať i pod vodnou hladinou, a to až do hĺbky neuveriteľných 100m. Nie je treba dokupovať žiadne, drahé príslušenstvo. Kryt s plochou šošovkou nielenže umožňuje bezproblémové snímanie podvodných záberov, ale zaisťuje taktiež ich vyššiu kvalitu, než ako je tomu v prípade zakrivených šošoviek. Plochý dizajn zabraňuje rušivým odrazom svetla a zaisťuje i lepšie ostrenie, preto sa môžete tešiť na skutočne profesionálne zábery. O ochranu Vašej kamery sa pritom stará najvyšší štandard ochrany IP68.

Videotimelapse bez SW úprav

Akčná kamera MagiCam S60 ponúka funkciu videotimelapse – časozberné video. Táto pokročilá funkcia umožňuje zrýchlené prehrávanie pomaly sa pohybujúcich objektov, vďaka nej vytvoríte napríklad fascinujúce zábery východu slnka alebo plynúcich mrakov. Už žiadne výdaje za drahý software, koniec zložitého zrýchľovania objemného videa či komponovania časozberných fotografií do videa. S touto kamerou časozberné video vytvoríte naozaj jednoducho. Ušetríte nielen peniaze, ale taktiež kopu času a miesta na pamäťovej karte, a aj tak získate perfektné zábery.

Fotenie v priebehu nahrávania

Už nemusíte premýšľať, či nahrávať, alebo fotografovať. S akčnou kamerou MagiCam S60 zvládnete oboje. Na tele kamery nájdete samostatné tlačidlo pre vytvorenie snímky, takže Vám už žiadny dôležitý okamih neunikne. Fotografovať môžete buď ručne, alebo si nastaviť automatické fotenie po uplynutí určitého časového intervalu. Kamera potom bude fotiť každých 5, 10, 30 alebo 60 sekúnd.

Prémiové príslušenstvo v základnom balení

Vďaka príslušenstvu, ktoré pri kamere MagiCam S60 nájdete priamo v základnom balení, si kameru vždy prispôsobíte Vašim predstavám. K dispozícii Vám je predovšetkým farebný TFT LCD displej a vodotesné puzdro do 100m, ale i ďalšie komponenty, ktoré Vám používanie akčnej kamery dokonalo spríjemnia.

Extrémne odolné vodotesné puzdro do 100m

S kamerou MagiCam S60 Vám neunikne žiadne dobrodružstvo ani pod vodnou hladinou. I tam totiž získate fascinujúce zábery. V balení nájdete extrémne odolné vodotesné puzdro do 100m, ktoré kameru taktiež ochráni pred poškodením, prachom a ďalšími nežiaducimi vplyvmi. Ani pre potápanie s touto kamerou teda nemusíte dokupovať žiadne ďalšie príslušenstvo.

Farebný TFT displej

TFT displej môžete pripojiť na zadnú stranu akčnej kamery a tak za každých okolností sledovať, čo presné nahrávate. Vďaka tomu budú Vaše zábery vyzerať presne tak, ako si predstavujete. Displej je taktiež užitočný i pri prehliadaní už natočených videí. Kedykoľvek sa totiž presvedčíte, že ste natočili všetko, čo ste chceli. Displej je ďalej vybavený reproduktormi, takže si Vaše záznamy prehráte vrátane zvuku. Pretože displej je súčasťou základného balenia kamery MagiCam S60, nemusíte sa obávať nutnosti ďalšej investície vo výške stoviek eur za jeho dokúpenie. Ihneď po zakúpení tejto kamery si môžete užívať výhod, ktoré displej prináša.

Super kompaktná veľkosť

Športovú kameru MagiCam S60 môžete vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti využiť naozaj kdekoľvek. Bez problémov ju pripnete na helmu alebo upevníte na riadidlá na bicykli či na čelné sklo v aute. Kamera však poslúži i kdekoľvek inde, kde si to len dokážete predstaviť. Kameru samozrejme môžete používať i bez doplnkov, vďaka čomu dosiahnete ešte menších rozmerov a nižšej hmotnosti. Kompaktnosť tejto kamery Vás zaručene poteší.

MagiCam S60 • Hmotnosť bez batérie: 54 g / Hmotnosť vrátane batérie: 84 g • Rozmery: 59 mm x 23 mm x 43 mm MagiCam S60 vrátane displeja • Hmotnosť: 113 g • Rozmery: 59 mm x 35 mm x 43 mm

G-senzor pre automatické zahájenie nahrávania

Kamera MagiCam S60 je vybavená G-senzorom, ktorý deteguje pohyb alebo otras kamery. V prípade zaregistrovania takéhoto pohybu je potom automaticky spustené nahrávanie. Po 3 minútach od chvíle, kedy pohyb ustane, sa nahrávanie samo vypne. Túto funkciu oceníte nielen za volantom Vášho vozidla či na motorke, kedy kamera začne nahrávať pri naštartovaní, ale taktiež pri rade športových aktivít. V kombinácii s funkciou cyklické nahrávanie sa tato akčná kamera stáva plnohodnotnou čiernou skrinkou. Nemusíte si totiž lámať hlavu ani s nedostatkom miesta na pamäťovej karte – v prípade zaplnenia dôjde bez prerušenia nahrávánía k prepísaniu najstaršieho záznamu.

Kompletné české menu a ovládanie

Vďaka kompletnému českému menu je ovládanie kamery MagiCam S60 naozaj jednoduché a zvládne ho každý. K dispozícii je Vám farebný displej a prehľadné menu, s ktorým je všetko otázkou niekoľkých sekúnd. Už žiadne študovanie návodu (súčasťou základného balenia). Túto akčnú kameru si kedykoľvek nastavíte podľa Vašich potrieb. Menu je samozrejme možné prepnúť do angličtiny i iných jazykov.

Kvalitný citlivý senzor EXMOR R

EXMOR R je najvyššia rada CMOS senzorov, založená na celej rade patentov v oblasti konverzie analógového signálu na digitálny, dvojfázovej redukcii šumu obrazu a usporiadaní vrstiev senzoru. Svetelná citlivosť EXMOR R je až dvojnásobná oproti bežnému CMOS a vylepšená oproti klasickým EXMOR senzorom. Vďaka týmto faktorom dosahuje MagiCam S60 bezkonkurenčných výsledkov i pri slabšom osvetlení.

Tlačidlá Press-to-go

Ovládanie kamery magicae S60 je skutočne jednoduché. Už žiadne zdĺhavé hľadanie požadovanej funkcie v menu. S aktiváciou a deaktiváciou najpoužívanejších funkcií Vám pomôžu tlačidlá umiestnené priamo na tele kamery. Jediným posunom tlačidla Power Switch môžete kameru zapnúť či vypnúť (možno zapnúť / vypnúť aj vo vodotesnom puzdre), tlačidlo G-senzor slúži na aktiváciu / deaktiváciu G-senzoru, tlačidlom WiFi potom zapne alebo vypne integrovanú WiFi. K dispozícii je Vám tiež tlačidlo Expozícia, ktoré využijete pre voľbu automatickej alebo stredovej expozície.

Otočenie obrazu o 180°

Kameru MagiCam S60 môžete bez problémov otočiť hore nohami a nastaviť ju tak, aby nahrávala v správnom smere. Túto funkciu oceníte všade tam, kde potrebujete kameru otočiť obrátene, pretože štandardný spôsob nasnímania záznamu nie je možný. Odpadá tak nutnosť neskoršieho zložitého otáčania obrazu v špeciálnom softwaru.

Variabilný uhol

S variabilným uhlom záberu si nastavíte kompozíciu záznamu presne podľa Vašich predstáv. Sami si v danej situácii zvolíte najvhodnejší uhol, a tak Vaše videá budú vždy úžasne pestré a kreatívne. Kamera MagiCam S60 Vám ponúka uhol záberu až 150°, pričom na výber máte široký, stredný, úzky a extra-úzky uhol.

16 MP fotografie

Kamera MagiCam S60 Vám nevytvorí len perfektné zábery, ale taktiež fotografie. Pýši sa totiž rozlíšením až 16MP, vďaka ktorému sú snímky kvalitnejšie než pri väčšine ostatných zariadení. Už so sebou nemusíte vždy nosiť ťažký a neskladný fotoaparát, akčná kamera Vám v mnohých prípadoch postačí.

Časovač snímkovania a videa

Kamera MagiCam S60 umožňuje nasnímať fotografiu alebo zahájiť nahrávanie až po uplynutí zvoleného časového intervalu. Vďaka tomu získate čas pre prípravu perfektnej kompozície. Nahrávanie môžete odložiť o 5, 10 alebo 20 sekúnd, v prípade fotografovania máte na výber 3, 5 alebo 10 sekúnd.

Nekonečné (cyklické) nahrávanie

Nekonečné (cyklické) nahrávanie je užitočná funkcia, vďaka ktorej sa Vám nestane, že by Vám došlo miesto na pamäťovej karte a vy ste tak premeškali jedinečný okamih. Akčná kamera sa sama stará o nepretržité nahrávanie. Akonáhle dôjde k vyčerpaniu kapacity pamäťovej karty, kamera bez prerušenia nahrávania automaticky prepise najstarší záznam. Túto funkciu oceníte nielen pri športe, ale v kombinácii s G-senzorom i v aute či na motorke. Kameru MagiCam S60 tak môžete využiť i ako plnohodnotnú čiernu skrinku.

Tlačidlá na fotenie a video

Žiadne zložité nastavovanie režimov, žiadne zdĺhavé prispôsobovanie kamery k fotografovaniu. S kamerou MagiCam S60 zaznamenáte snímok jednoducho a rýchlo, a to pomocou dvoch tlačidiel na prepínanie medzi fotoaparátom a kamerou. Vďaka tomu Vám už žiadny okamih neunikne.

Sekvenčné fotografie

MagiCam S60 umožňuje vďaka najmodernejším technológiám snímať sekvenčné fotografie. To znamená, že za jedinú sekundu nasnímate hneď niekoľko snímok, z nich si neskôr vyberiete ten najlepší. Fotiť môžete 3, 6 alebo 8 fotografií za sekundu v rozlíšení 12MP. K dispozícii Vám je taktiež režim série snímok, v ktorom kamera bude fotografovať tak dlho, dokiaľ nestlačíte tlačidlo stop. Zvoliť si môžete interval medzi jednotlivými snímkami 0.5, 1, 2, 3, 5, 10 alebo 20 sekúnd.

Rozšíriteľný obal

Ku kamere si môžete dokúpiť vodeodolný mikrofón, s ktorým vytvoríte záznam so zvukom i vo vodotesnom puzdre. Puzdro ochráni Vašu kameru pred kontaktom s vodou a Vy sa tak môžete nerušene venovať nahrávaniu fascinujúcich záznamov.

Široké spektrum príslušenstva

V základnom balení nájdete veľké množstvo príslušenstva, ktoré Vám manipuláciu s kamerou ešte viac zjednoduší. Ide o veľké množstvo držiakov, montážnych doplnkov a kopu ďalšieho príslušenstva. Tým to ale rozhodne nekončí, kameru môžete Vašim potrebám a požiadavkám prispôsobiť ešte lepšie. Ponúkame široký sortiment príslušenstva a ďalšie neustále pribúda.

Vypnutie OSD menu

Športová kamera MagiCam S60 umožňuje vypnúť zobrazovanie OSD menu. To oceníte napríklad pri on-line prenose cez HDMI kábel alebo WiFi. Skryjete totiž nežiaduce ikony, ako je stav batérie a rozlíšenie, a budete vysielať iba samotný obraz bez týchto rušivých elementov.

1/4″ statívový závit

Kamera je vybavená klasickým statívovým štvrť palcovým závitom, takže ju môžete bez problémov pripojiť nielen na dodávané držiaky a príslušenstvo, ale i na bežné statívy a držiaky od iných výrobcov.

Režim stredovej expozície

Kamera MagiCam S60 je vybavená režimom stredovej expozície, ktorý kladie dôraz predovšetkým na stred. Perfektne Vám preto poslúži i v prípade, kedy chcete mať výrazný motív dobre exponovaný – napríklad objekt v presvetlenom okolí.

Stereo mikrofón

Vďaka zabudovaným duálnym mikrofónom môžete nahrávať zvuk stereo, a to v kvalite 48 kHz. Tešiť sa pritom môžete na vynikajúci a čistý záznam. K dispozícii Vám je taktiež automatické riadenie hlasitosti. Ku kamere je rovnako možné pripojiť externý mikrofón napríklad pre nahranie profesionálneho video rozhovoru či televízneho záznamu.

Pamäť až 64GB

Akčná kamera MagiCam S60 podporuje micro SD karty, a to až do veľkosti 64GB. S nedostatkom miesta pre Vaše videá si tak nemusíte lámať hlavu. Odporúčame Vám používať značkové pamäťové karty triedy Class 10. Poskytujú dostatočný výkon pre zaznamenávanie záberu vo vysokom rozlíšení a s vysokou frekvenciou. Pamäťová karta nie je súčasťou balenia.

Micro HDMI port

Kamera MagiCam S60 je vybavená mini HDMI portom, takže nie je problém ju pripojiť prakticky k akémukoľvek modernému televízoru s podporou HDMI. Vďaka tomu môžete priamo z kamery prehrať Vaše videá rodine a priateľom v najvyššej FULL HD kvalite.

Porovnanie kamery S60 s konkurentmi

V dnešnej dobe nie je jednoduché sa zorientovať v množstve akčných kamier, ktoré sú na trhu. Aby sme Vám výber Vašej kamery zjednodušili, prinášame Vám tabuľku porovnania kamery MagiCam S60 s kamerou GoPro HERO4 Silver.
Obsah balenia

• Barevný TFT LCD displej
• vodotesné puzdro do 100m S60
• interná batéria
• odnímateľné dvierka pre použitie bez LCD
• držiak Case free bracket
• držiak Fast plug in
• konektor
• samolepiaci držiak zaoblený
• samolepiaci držiak rovný
• vložky proti zahmlievaniu
• dlhá skrutka
• USB kábel
• bezpečnostná šnúrka
• obal