AEE MagiCam S71T+

Profesionálna akčná kamera s diaľkovým ovládačom

S kamerou MagiCam S71T+ vybavenou profesionálnymi funkciami, vytvoríte tie najlepšie zábery, nech už budete kdekoľvek. Jedná sa o špičkovú kameru ponúkajúcu Ultra HD (UHD) rozlíšenie 4K, rozlíšenie 2,7K a taktiež FULL HD rozlíšenie. Vysoká frekvencia snímkovania umožňuje spomaľovať záznamy bez straty kvality a bez akéhokoľvek softwaru vytvoríte taktiež pôsobivé videotimelapse zábery. Kamera je vybavená citlivým EXMOR R senzorom od Sony a zabudovaným Wi-Fi modulom. Taktiež sa pýši nízkou hmotnosťou, kompaktnou štruktúrou a pohodlným ovládaním, ktoré je kompletne v češtine. Ku kamere dostanete i kvalitný dotykový TFT LCD displej, vodotesné puzdro do hĺbky 100m a ďalšie akčné príslušenstvo, predovšetkým je to WiFi diaľkový ovládač na ruku veľkosti bežných hodiniek, vďaka ktorému Vám už žiadny okamih neunikne.

Hlavné funkcie a vlastnosti kamery AEE MagiCam S71T+:

 • záznam v Ultra HD (UHD) rozlíšení 4K a v rozlíšení 2,7K
 • záznam v rozlíšení FULL HD 1080p
 • variabilný uhol záberu
 • super slow-motion spomalené zábery 120 FPS v HD kvalite
 • spomalené zábery 1080p 50/60 FPS
 • extrémne odolné vodotesné puzdro do 100 m
 • integrovaná WiFi s inteligentnou APP
 • UltraSharp ostrý objektív
 • kvalitné 16 MP fotografie, až 10 fotografií za sekundu
 • diaľkový ovládač na zápästie
 • kvalitný CMOS EXMOR R senzor

 • špeciálna funkcia časozberného videa
 • G-senzor pre automatické zapnutie kamery pri detekcii pohybu
 • dotykový TFT farebný displej vrátane reproduktorov
 • dve vysokokapacitné 1500 mAh Lithium-Ionové batérie
 • plochá čočka a kryt vhodný pro potápění
 • plochá šošovka a kryt vhodný na potápanie
 • funkcia plnohodnotnej čiernej skrinky
 • vynikajúca stabilizácia obrazu a kvalitné zábery pri slabom osvetlení
 • funkcia sekvenčnej fotografie
 • menu a ovládanie kompletne v češtine
auto playing auto muting video

Nahrávanie v 4K a 2,7K

Športová kamera MagiCam S71T+ umožňuje natáčanie tých najatraktívnejších záberov vo FULL HD rozlíšení a novinka – taktiež v Ultra HD (UHD) rozlíšení 4K a v rozlíšení 2,7K! V 4K môžete nahrávať pri snímkovej frekvencii 15 snímok/s (3840 x 2160) a 12 snímok/s (4096 x 2160). V 2,7K je možné zvoliť medzi 30 snímkami/s (2704 x 1524) a 24 snímkami/s (2704 x 1440). K dispozícii Vám sú taktiež rozlíšenia 1080p, 960p a 720p. Využiť môžete variabilný uhol záberu, a to široký, stredný, úzky a malý. Vďaka vysokej snímkovej frekvencii je možné s obrazom manipulovať presne tak, ako potrebujete. Vysoká kvalita záznamu zaručuje taktiež možnosť spomalenia záznamu bez straty kvality, a tak zachytíte i tie najrýchlejšie pohyby. Nahrávať môžete i pod vodou, a to do hĺbky až 100m.

Spomalené a super spomalené zábery

Vďaka vysokej snímkovej frekvencii budú záznamy Vašich zážitkov ešte kvalitnejšie a impozantnejšie. Kamera MagiCam S71T+ dokáže zachytiť najmenší detail i ten najrýchlejší pohyb. Video vo FULL HD rozlíšení potom môžete bez straty kvality až dvakrát spomaliť a v rozlíšení HD tak môžete urobiť dokonca štyrikrát. Vďaka špeciálnym programom na strih je možné samozrejme dosiahnuť i omnoho väčšie spomalenie, a tak vytvoriť vskutku excelentné snímky.

Videotimelapse bez SW úprav

Kamera MagiCam S71T+ disponuje funkciou videotimelapse známou i ako časozberné video. Ide o pokročilú funkciu, umožňujúcu zrýchlené prehrávanie pomaly sa pohybujúcich objektov, ako sú napríklad zapadajúce slnko či plynúce mraky. Už sa nemusíte trápiť so zložitým softwarovým zrýchľovaním objemného videa či komponovaním časozbernej fotografie do videa. Zabudnite na náročný a často veľmi drahý software. Vďaka tejto funkcii ušetríte kopu času a miesta na pamäťovej karte a získate naozaj perfektné zábery.

Vodotesnosť do 100 metrov

Vďaka špeciálnemu vodotesnému puzdru sa môžete bez obáv potápať až do hĺbky 100m. O ochranu Vašej kamery sa stará najvyšší štandard IP68. Plochý kryt šošovky taktiež zaisťuje tie najlepšie možné zábery pod vodnou hladinou. Vďaka tejto šošovke nenarušia svetelné lomy a odrazy Vaše video ani fotografie, a tak dosiahnete lepšiu kvalitu obrazu a ostrosť než pri použití zakrivených šošoviek.

Fotografovanie v priebehu nahrávania

Ak používate FULL HD rozlíšenie a najširší uhol záberu, kamera MagiCam S71T+ Vám umožní vytvoriť fotografiu i v priebehu nahrávania. Už teda nemusíte premýšľať, či fotiť, alebo nahrávať video záznam. S touto kamerou zvládnete oboje zároveň. Na kamere nájdete separátne tlačidlo slúžiace iba pre fotografovanie, ktoré jednoducho stlačíte a fotíte. Vďaka tejto funkcii Vám už žiadny okamih neunikne.

Podpora WiFi

Zabudovaný WiFi modul Vám umožní prepojiť Vašu kameru s diaľkovým ovládačom v obsahu balenia alebo Vaším mobilným telefónom či tabletom so systémom Android alebo iOS. Vďaka Wi-Fi tak máte jedinečnú možnosť ovládať kameru na diaľku. S WiFi budete mať kameru MagiCam S71T+ pod kontrolou všade tam, kde je to bežne veľmi problematické. Aplikácia AEE MagiCam (Android a iOS) umožňuje obsluhu Vašej kamery kdekoľvek a skadiaľkoľvek. Natočíte vďaka nej video, vytvoríte fotografiu, sekvenčnú snímku a ďalšie. Oproti konkurencii taktiež zvládne živý prenos vrátane zvuku, upravíte a otočíte fotografie, prezriete, zostriháte a stiahnete videá a rovnako ich jednoducho nazdieľate napríklad na Facebook.

G-senzor pre detekciu pohybu a automatické zapnutie nahrávania

G-senzor sa stará o automatické nahrávanie. Kamera MagiCam S71T+ začne automaticky nahrávať pri akomkoľvek pohybe, vibráciách, nakloneniu a podobne. Túto funkciu ocenia najmä vodiči, ktorí sa vďaka nej nemusia neustále starať o zapínanie a vypínanie nahrávania. Kamera vždy zachytí Vašu jazdu a ochráni Vaše vozidlo taktiež počas parkovania. Ak do Vášho automobilu v dobe Vašej neprítomnosti niekto nabúra, kamera automaticky začne nahrávať. Ak počas 3 minút nie je zaznamenaný žiadny ďalší pohyb, nahrávanie záznamu je opäť zastavené. G-senzor samozrejme využijete i pri iných aktivitách než je jazda autom.

Prémiové príslušenstvo v základnom balení

Vďaka príslušenstvu prispôsobíte kameru MagiCam S71T+ Vašim predstavám. Dokúpiť si môžete radu doplnkov, ktoré Vám umožnia používať športovú kameru kdekoľvek a kedykoľvek, to najdôležitejšie je však priamo súčasťou základného balenia. V balení nájdete dotykový TFT displej a WiFi diaľkový ovládač, čo sú komponenty, s ktorými Vašu kameru využijete skutočne naplno.

Dotykový TFT displej

Ku kamere je možné jednoducho pripojiť dotykový TFT LCD displej s uhlopriečkou 5cm, na ktorom lepšie uvidíte, čo vlastne nahrávate. Displej je taktiež užitočný pri prezeraní nasnímaných záberov a fotografií. Vďaka jeho dotykovému ovládaniu sa pre Vás stane nastavovanie kamery naozajstnou hračkou. Všetko je rýchle a jednoduché.

Displej sa pýši vysokým kontrastom, vďaka ktorému je použiteľný i za slnečného počasia, čo nie je možné povedať o všetkých konkurenčných produktoch. Oceníte i možnosť vypnutia displeja a to i v priebehu nahrávania, čím zvýšite celkovú výdrž batérie. Dotykový TFT displej patrí medzi štandardnú výbavu, ktorú získate pri zakúpení kamery. Nie je tak nutné ho samostatne dokupovať.

WiFi diaľkový ovládač

Pri natáčaní akčných záberov je dôležitá rýchla a jednoduchá obsluha kamery. Vďaka WiFi diaľkovému ovládaču, ktorý je súčasťou balenia kamery AEE MagiCam S71T+ už nebudete musieť kameru dávať dole z prilby alebo ju po zapnutí nahrávania znovu nastavovať na cieľový objekt. WiFi diaľkový ovládač pripevníte na zápästie ako bežné hodinky a jednoducho a rýchlo môžete prepínať medzi jednotlivými režimami kamery. Diaľkové ovládanie a vylepšený firmware kamery S71T+ navyše umožňuje ovládanie niekoľkých kamier naraz!

Kompaktná veľkosť

Malé rozmery a kompaktná štruktúra športovej kamery MagiCam S71T+ výrazne uľahčujú manipuláciu a prinášajú taktiež mnoho možností. Keď kameru napríklad pripevníte na helmu, skoro zabudnete, že ju tam vôbec máte. Vďaka miniatúrnym rozmerom kameru taktiež využijete i v situáciách, v ktorých by žiadna iná kamera neobstála. Kameru MagiCam S71T+ môžete samozrejme používať i bez doplnkov, ako je napríklad dotykový TFT LCD, bez ktorých má ešte nižšiu hmotnosť a menšie rozmery, a tak sa stáva ešte kompaktnejšou.

• Rozmery: 60 x 43 x 24 mm • Hmotnosť: 54 g • Hmotnosť vrátane vysokokapacitnej batérie: 84 g Akčná kamera MagiCam S71T+ s dotykovým displejom • Rozmery: 60 x 43 x 35 mm • Hmotnosť: 113 g

Kompletné české menu a ovládanie

Kamera MagiCam S71T+ má menu kompletne v češtine. Ovládanie kamery je tak i vďaka dotykovému LCD displeju natoľko jednoduché, že ho zvládne skutočne každý, a to bez zdĺhavého študovania návodov a príručiek. Na displeji ako novinku nájdete kombináciu ikon a titulkov, čo Vám manipuláciu s kamerou ešte viac spríjemní. Samozrejmosťou je i možnosť prepnutia ovládania do anglického jazyka.

Kvalitný citlivý senzor EXMOR R

EXMOR R patrí k rade CMOS senzorov, ktoré sú založené na mnohých patentoch v oblasti konverzie analógového signálu na digitálny, dvojfázovej redukcie šumu obrazu a usporiadania vrstiev senzoru. Svetelná citlivosť EXMOR R je až dvakrát vyššia než u bežných CMOS senzorov a je taktiež vyššia v porovnaní s klasickými EXMOR senzormi. Vďaka tomu dosahuje kamera MagiCam S71T+ bezkonkurenčných výsledkov pri slabšom osvetlení.

Extrémne odolné vodotesné puzdro

Nové profesionálne puzdro Vás poteší jedinečným dizajnom a najvyšším štandardom ochrany. Puzdro je vodotesné až do hĺbky 100m. Ku kamere navyše môžete pripojiť aj externý vodeodolný mikrofón. Vďaka vymeniteľným dvierkam možno vodotesné puzdro použiť ako s displejom, tak bez neho. Dokúpiť si môžete aj malé vodotesné puzdro, s ktorým získate ešte menšie rozmery a nižšiu hmotnosť. Kamera MagiCam S71T+ má 2-slotový systém spoľahlivého a stabilného pripevňovania príslušenstva.

Tlačidlá Press-to-go

S tlačidlami Press-to-go je ovládanie kamery MagiCam S71T+skutočnou zábavou. Už žiadne dlhé nastavovanie alebo hľadanie položiek v menu. Požadovanú funkciu aktivujete priamo na kamere jednoduchým posunom jediného tlačidla, rovnako jednoducho ju i deaktivujete. Jednoduchšie už to skrátka byť nemôže. Tlačidlo Power slúži k zapnutiu / vypnutiu Vašej kamery (je možné vypnúť i vo vodotesnom puzdre), pomocou tlačidla WiFi potom zapnete / vypnete integrovanú WiFi. Tlačidlo G-senzor zapne / vypne G-senzor a tlačidlo Expozícia využijete pre voľbu medzi automatickou a stredovou expozíciou.

Porovnanie kamery S71T+ s konkurentmi

V dnešnej dobe nie je jednoduché sa zorientovať v množstve akčných kamier, ktoré sú na trhu. Aby sme Vám výber Vašej kamery zjednodušili, prinášame Vám tabuľku porovnania kamery MagiCam S71T+s kamerami GoPro.

Otáčanie obrazu o 180°

Športovú kameru MagiCam S71T+ môžete jednoducho otáčať a je možné ju nastaviť tak, aby nahrávala v správnej polohe. Táto funkcia sa hodí všade tam, kde ste nútení kameru umiestniť hore nohami, a okrem toho vďaka nej odpadá nutnosť zložitého otáčania obrazu v softwarových programoch.

Variabilný uhol

Vďaka možnosti nastavenia super širokého uhla záberu uvidíte s kamerou MagiCam S71T+ presne to, čo vidieť chcete, a Vaše zábery budú tak dokonalé, ako ste si vždy priali. Nie je samozrejme ani problém uhol záberu zúžiť. Vybrať si môžete zo širokého, stredného, úzkeho a malého uhlu záberu.

16 MP fotografie

MagiCam S71T+ je na rozdiel od väčšiny iných kamier taktiež veľmi schopný fotoaparát. Vďaka rozlíšeniu 16MP získate naozaj kvalitné fotografie. Nie je teda nutné so sebou nosiť veľké, ťažké a neskladné fotografické vybavenie, akčná kamera sa o dokonalé snímky postará.

Časovač snímkovania a videa

Táto funkcia umožňuje kamere nahrávať alebo fotografovať až po uplynutí určitého časového intervalu. V režime nahrávania je to 5, 10 alebo 20 sekúnd, v režime fotografovania potom 3, 5 a 10 sekúnd. Vďaka tomu vytvoríte dokonalé zábery i v momentoch, kedy potrebujete čas na prípravu ideálnej kompozície.

Nekonečné (cyklické) nahrávanie

Vďaka tejto funkcii a taktiež G-senzoru môžete Vašu kameru využiť ako čiernu skrinku. Len čo sa pamäť Vašej kamery zaplní, začne MagiCam S71T+ automaticky nahradzovať najstaršie snímky za aktuálne nahrávaný záznam, takže môžete nahrávať donekonečna.

Tlačidlá na fotografovanie a video

S touto kamerou na zložité nastavovanie režimov zabudnite. Už žiadna zdĺhavá príprava k fotografovaniu. Všetko ide rýchlo a jednoducho, a to vďaka dvom samostatným tlačidlám na fotografovanie a nahrávanie. Tieto tlačidlá Vás navždy zbavia obáv, že zachytenie jedinečného okamihu premeškáte.

Sekvenčné fotografie

Kamera MagiCam S71T+je vybavená najmodernejšími technológiami, a tak umožňuje fotiť i sekvenčné fotografie. K dispozícii je Vám rýchlosť 3 až 10 fotografií za sekundu a využiť môžete rozlíšenie 12 alebo 8MP.

Rozšíriteľný obal

Ku kamere je možné dokúpiť vodeodolný mikrofón, vďaka ktorému vytvoríte záznam so zvukom i vo vodotesnom puzdre. Vďaka puzdru sa nemusíte obávať kontaktu s vodou a namiesto toho si v pokoji vychutnáte fantastické zábery.

Široké spektrum príslušenstva

Ku kamere dostanete veľké množstvo príslušenstva, ktoré Vám manipuláciu s kamerou výrazne zjednoduší. Tým to samozrejme nekončí. Vybrať si totiž môžete z mnohých ďalších, voľne dostupných komponentov, vďaka ktorým Vašu kameru dokonale prispôsobíte Vašim predstavám a požiadavkám. Ponúkame Vám veľké množstvo doplnkov a ďalšie neustále pribúdajú.

Vypnutie OSD menu

Športová kamera MagiCam S71T+ umožňuje vypnutie zobrazovania OSD menu. To oceníte napríklad pri on-line prenose cez HDMI kábel alebo Wi-Fi, pretože skryjete nežiaduce ikony (stav batérie, rozlíšenie a ďalšie) a budete vysielať iba samotný obraz bez týchto rušivých elementov.

1/4″ statívový závit

Klasický štvrťpalcový foto závit, vďaka ktorému Vašu kameru pripojíte na bežné fotografické príslušenstvo. Vďaka tomuto univerzálnemu závitu môžete jednoducho používať držiaky a statívy ostatných výrobcov.

Režim stredovej expozície

Pri meraní so zvýrazneným stredom (alebo center-weight metering) je dôraz kladený predovšetkým na stred. Tento režim sa vyplatí použiť v prípadoch, kedy chcete mať výrazný motív dobre exponovaný – napríklad objekt v presvetlenom okolí.

Stereo mikrofón

Vďaka zabudovaným duálnym mikrofónom môžete zvuk nahrávať stereo, a to o 48kHz. Perfektne funguje taktiež automatické riadenie hlasitosti a spoľahnúť sa môžete na vynikajúci a čistý záznam. Ku kamere je možné taktiež pripojiť externý mikrofón, a to napríklad v prípade profesionálneho videorozhovoru či televízneho záznamu.

Pamäť až 64GB

Športová kamera AEE MagiCam S71T+ podporuje pamäťové karty až do veľkosti 64GB. Vďaka tomu môžete nerušene nahrávať a fotografovať. Odporúčame používať kvalitné pamäťové karty triedy (class) 10. Karty tejto triedy sú najvhodnejšie, pretože sú pre zábery s vysokou snímkovou frekvenciou a sekvenčné fotografie dostatočne rýchle.

Micro HDMI port

Vďaka micro HDMI portu pripojíte Vašu akčnú kameru prakticky ku všetkým moderným televíziám. HDMI podporuje digitálny prenos dát, a tak Vaše videá môžete púšťať v plnej FULL HD kvalite. Okrem toho kamera ponúka výstup pre mini USB 2.0, cez ktorý je možné dáta taktiež prenášať.
Obsah balenia

• dotykový TFT LCD displej
• vodotesné puzdro do 100m
• interná batéria
• WiFi diaľkový ovládač (hodinky))
• odnímateľné dvierka pre použitie bez LCD
• case free bracket
• fast plug in
• konektor
• samolepiaci držiak zaoblený
• samolepiaci držiak rovný
• vložky proti zahmlievaniu
• dlhá skrutka
• USB kábel
• obal
• bezpečnostná šnúrka